Motair Èifeachdais IE2
Sònrachadh
| Coitcheann | IEC60034-30 |
| Meud frèam | 80-355 |
| Toradh | 0.18kW-355kW |
| Clas èifeachdais | IE2 |
| Bholtaids/tricead | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ìre dìon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clas insulation/Clas àrdachadh teòthachd | F\B |
| Rèiteachaidhean stàlaidh | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teòthachd àrainneachdail | -15°C -+40°C |
| Bu chòir taiseachd coimeasach a bhith nas lugha na 90% | |
| Bu chòir àirde a bhith nas ìsle na 1000m os cionn ìre na mara | |
| Modh Fuarachaidh | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Dleastanas | S1 |
| Factar seirbheis | 1.0 |
Uidheam Riochdachaidh
Stiùireadh Òrdachaidh
● Chan eil an catalog seo ach airson fiosrachadh luchd-ceannach. Gabh mo leisgeul ma bhios atharrachaidhean sam bith air an toradh, cha tèid notaichean a bharrachd a dhèanamh ro-làimh.
● Nuair a bhios tu ag òrdachadh, thoir aire do dhàta an òrduigh, leithid cumhachd, bholtaids, astar, clas insulation, clas dìon, seòrsa stàlaidh, msaa. modail a’ motair.
● Is urrainn dhuinn dealbhadh is cinneasachadh àbhaisteach a dhèanamh air toraidhean motair sònraichte a rèir do riatanasan.
1. Bholtaids, triceadan agus cumhachdan sònraichte.
2. Clas insulation sònraichte agus clas dìon;
3. Taobh clì le bogsa-cheangail, ceann siaft dùbailte agus siaft sònraichte;
4. Motairean teòthachd àrd no motairean teòthachd ìosal;
5. Ann an cleachdadh àrd-thìreach no a-muigh.
6. Cumhachd nas àirde no factar seirbheis sònraichte.
7. Le teasadairean, giùlan no lùban PT100, PTC, msaa.
8. Le encoder, giùlan inslithe, no togail giùlan inslithe.
9. Riatanasan eile.









