Motair Èifeachdais IE1
Sònrachadh
| Coitcheann | IEC60034-30 |
| Meud frèam | 80-355 |
| Toradh | 0.18kW-315kW |
| Clas èifeachdais | IE1 |
| Bholtaids/tricead | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ìre dìon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clas insulation/Clas àrdachadh teòthachd | F/B |
| Rèiteachaidhean stàlaidh | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teòthachd àrainneachdail | -15°C ~+40°C |
| Bu chòir taiseachd coimeasach a bhith nas lugha na 90% | |
| Bu chòir an àirde a bhith nas ìsle na 1000 m os cionn ìre na mara | |
| Modh fuarachaidh | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dleastanas | S1 |
| Factar seirbheis | 1.0 |
Fiosrachadh Òrdachaidh
● Chan eil an catalog seo ach airson fiosrachadh an neach-cleachdaidh. Tha sinn duilich nach tug sinn fios ro-làimh mu atharrachaidhean sam bith air toraidhean.
● Nuair a bhios tu ag òrdachadh, feuch an sònraich thu an seòrsa motair, cumhachd, bholtaids, astar, clas insulation, clas dìon, dòigh-stàlaidh, msaa.
● Is urrainn dhuinn motaran sònraichte a dhealbhadh agus a dhèanamh a rèir riatanasan luchd-ceannach mar a leanas
1. bholtaids, tricead agus cumhachd sònraichte
2. clasaichean sònraichte airson insulation agus dìon
3. le bogsa crìochnachaidh làimhe clì, cinn siaft dùbailte agus siaftan sònraichte
4. Motairean teòthachd àrd no teòthachd ìosal.
5. Àirde àrd no cleachdadh a-muigh
6. Cumhachd nas àirde no factaran seirbheis sònraichte
7. le teasachadh, giùlan no lùban PT100, PTC, msaa.
8. le encoder, giùlan iomallach no togail giùlan iomallach
9. Riatanasan eile.









