Motairean air an biathadh le inneal-tionndaidh YVF
Bidh motaran sreath YVF a’ cleachdadh structar rotor cèidse feòrag, uidheamaichte le inneal-analach sruthadh aiseach air leth gus dèanamh cinnteach à deagh bhuaidh fuarachaidh aig diofar astaran.
Sònrachadh
| Meud frèam | 80-355 |
| Toradh | 0.75kW-355kW |
| Bholtaids/tricead | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Sòn ruith airson torque seasmhach & Sòn ruith airson cumhachd seasmhach | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Ìre dìon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clas insulation/Clas àrdachadh teòthachd | F/B |
| Rèiteachaidhean stàlaidh | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teòthachd àrainneachdail | -15°C ~+40°C |
| Bu chòir taiseachd coimeasach a bhith nas lugha na 90% | |
| Bu chòir àirde a bhith nas ìsle na 1000 m os cionn ìre na mara. Fuarachadh | |
| Modh fuarachaidh | IC416 |
| Dleastanas | S1 |
| Factar seirbheis | 1.0 |
Fiosrachadh Òrdachaidh
● Chan eil an catalog seo ach airson fiosrachadh do luchd-cleachdaidh. Gabhaibh an leisgeul ma tha atharrachadh sam bith air toraidhean ann nach dèan sin sònrachadh a bharrachd ro-làimh.
● Thoir fa-near an dàta rangaichte nuair a bhios tu ag òrdachadh, leithid an seòrsa motair, cumhachd, bholtaids, astar, clas insulation, clas dìon, seòrsa sreap agus mar sin air adhart.
● Is urrainn dhuinn motaran sònraichte a dhealbhadh agus a dhèanamh mar a leanas a rèir riatanasan an neach-ceannach:
1. bholtaids, tricead agus cumhachd sònraichte;
2. clas inslithe sònraichte agus clas dìon;
3. le bogsa crìochnachaidh air an taobh chlì, cinn siaft dùbailte agus siaft sònraichte;
4. motair teòthachd àrd no motair teòthachd ìosal;
5. air a chleachdadh air àrd-chlàr no a-muigh;
6. cumhachd nas àirde no factar seirbheis sònraichte;
7. le teasadair, PT100 airson giùlan no lùbadh, PTC agus mar sin air adhart;
8. le encoder, giùlan inslithe, no structar giùlan inslithe;
9. le riatanas chàich.








