Motair Èifeachdais IE4
Tha motaran sreath IE4 nan motaran inntrigidh cèidse a chaidh a dhealbhadh a rèir inbhean IEC agus èifeachdas lùtha IE4.
Sònrachadh
| Coitcheann | IEC60034-30 |
| Meud frèam | 80-355 |
| Toradh | 0.75kW-315kW |
| Clas èifeachdais | IE4 |
| Bholtaids/tricead | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ìre dìon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Clas insulation/Clas àrdachadh teòthachd | F/B |
| Rèiteachaidhean stàlaidh | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Teòthachd àrainneachdail | -15°C ~+40°C |
| Bu chòir taiseachd coimeasach a bhith nas lugha na 90% | |
| Bu chòir an àirde a bhith nas ìsle na 1000 m os cionn ìre na mara | |
| Modh fuarachaidh | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dleastanas | S1 |
| Factar seirbheis | 1.0 |
Pacadh
Fiosrachadh Òrdachaidh
● Chan eil an catalog seo ach airson fiosrachadh do luchd-cleachdaidh. Gabhaibh an leisgeul ma tha atharrachadh sam bith air toraidhean ann nach dèan sin sònrachadh a bharrachd ro-làimh.
● Thoir fa-near an dàta rangaichte nuair a bhios tu ag òrdachadh, leithid an seòrsa motair, cumhachd, bholtaids, astar, clas insulation, clas dìon, seòrsa sreap agus mar sin air adhart.
● Is urrainn dhuinn motaran sònraichte a dhealbhadh agus a dhèanamh mar a leanas a rèir riatanasan an neach-ceannach:
1. Bholtaids, tricead agus cumhachd sònraichte;
2. Clas insulation sònraichte agus clas dìon;
3. Le bogsa crìochnachaidh air an taobh chlì, cinn siaft dùbailte agus siaft sònraichte;
4. Motair teòthachd àrd no motair teòthachd ìosal;
5. Air a chleachdadh air àrd-chlàr no a-muigh;
6. Cumhachd nas àirde no factar seirbheis sònraichte;
7. Le teasadair, PT100 airson giùlan no lùbadh, PTC agus mar sin air adhart;
8. Le encoder, giùlan inslithe, no structar giùlan inslithe;
9. Le riatanas eile.








