Inntrigeadh neo-shioncronach trì ìrean bholtaids àrd sreath Y (IP23)
Is e motair inntrigidh neo-shioncronach trì-ìrean cèidse feòrag a th’ ann am motair àrd-bholtaids sreath Y. Tha clas dìon IP23 aig a’ motair, is e 6KV no 10 KV am bholtaids reataichte.
Sònrachadh
| Meud frèam | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Cumhachd rangaichte | 220kW-5000kW (6KV) 、250kW-3550kW (10KV) |
| Ìrean èifeachdais lùtha | IE1 |
| Bholtaids agus tricead | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Ìrean dìon | IP23 |
| Ìrean de insulation/Àrdachadh teòthachd | F |
| Modh Stàlaidh | B3 |
| Teòthachd àrainneachdail | -15C ~+40°C |
| Modh Fuarachaidh | IC01 |
| Dleastanas | S1 |
| Factar seirbheis | 1.0 |
Fiosrachadh Òrdachaidh
● Chan eil an catalog seo ach airson fiosrachadh do luchd-cleachdaidh. Gabhaibh an leisgeul ma tha atharrachadh sam bith air toraidhean ann nach dèan sin sònrachadh a bharrachd ro-làimh.
● Thoir fa-near an dàta rangaichte nuair a bhios tu ag òrdachadh, leithid an seòrsa motair, cumhachd, bholtaids, astar, clas insulation, clas dìon, seòrsa sreap agus mar sin air adhart.
● Is urrainn dhuinn motaran sònraichte a dhealbhadh agus a dhèanamh mar a leanas a rèir riatanasan an neach-ceannach:
1. bholtaids, tricead agus cumhachd sònraichte;
2. clas inslithe sònraichte agus clas dìon;
3. le bogsa crìochnachaidh air an taobh chlì, cinn siaft dùbailte agus siaft sònraichte;
4. motair teòthachd àrd no motair teòthachd ìosal;
5. air a chleachdadh air àrd-chlàr no a-muigh;
6. cumhachd nas àirde no factar seirbheis sònraichte;
7. le teasadair, PT100 airson giùlan no lùbadh, PTC agus mar sin air adhart;
8. le encoder, giùlan inslithe, no structar giùlan inslithe;
9. le riatanas chàich.






